Dieta pudełkowa i catering dietetyczny Ruda Śląska

Zadbaj o swoje zdrowie bo to najcenniejsze co masz!

Catering Dietetyczny Ruda Śląska

Codzienne dostawy właściwie zbilansowanych, świeżych i pełnych smaku posiłków. 
Edukujemy dzięki skutecznej zmianie nawyków żywieniowych. 

Wszystkie diety pudełkowe Ruda Śląska mogą być bez glutenu, bez laktozy lub całkiem indywidualnie dobrane w zależności od celu, upodobań oraz stanu zdrowia. Catering dietetyczny Ruda Śląska oferuje diety Standard, Samuraj, Ketogeniczną, Light, Paleo, Wegetariańską oraz Detox sokowy - od wysokowęglowodanowych do wysokotłuszczowych.

 Jesteśmy ekspertami w dietetyce i chętnie pomożemy dobrać dietę pod Twoje potrzeby i preferencje. Skontaktuj się z nami w celu dobrania najlepszej dla Ciebie diety pudełkowej.

 Posiłki przygotowane są z produktów od zaufanych dostawców. Nie używamy gotowców, polepszaczy smaków i chemii. Dajemy gwarancję smaku i świeżości.

Dieta pudełkowa Ruda Śląska

Dieta pudełkowa Ruda Śląska standard, light, samuraj, paleo, wegetariańska, ketogeniczna, sokowy detox, w wersji bezglutenowej lub indywidualnie dopasowany program żywieniowy - nasi dietetycy pomogą Ci wybrać dietę pudełkową dokładnie na miarę Twoich potrzeb. Po wywiadzie dotyczącym Twoich smakowych gustów i trybu życia jaki prowadzisz, a także serii badań stanu zdrowia, pomogą wybrać najlepszą dla Ciebie opcję. Dzięki temu uda Ci się osiągnąć zamierzone efekty w możliwie jak najkrótszym czasie. A zatem, nie czekaj - zamów dietę pudełkową Ruda Śląska już dziś!

Catering dietetyczny Ruda Śląska na dowóz

Jeśli chcesz się zdrowo odżywiać, lecz jesteś w ciągłym biegu, przez co nie masz czasu, by każdego dnia przygotowywać pięć zbilansowanych posiłków, dieta pudełkowa Ruda Śląska na dowóz to coś w sam raz dla Ciebie! Ogranicz dodatkowe czynności, takie jak gotowanie do minimum, poświęć zaoszczędzony czas na odpoczynek i inne przyjemności i ciesz się codziennie świeżymi, smakowitymi daniami dowiezionymi wprost pod Twoje drzwi!