Dieta Wegetariańska + Ryby – Kuźnia Zdrowia

1000-2500 kcal

Dieta Wegetariańska + Ryby wyklucza z jadłospisu mięso. Żywienie opiera się na spożywaniu produktów roślinnych, jaj i nabiału (które są wykluczane w bardziej restrykcyjnej diecie wegańskiej, gdzie nie używa się żadnych produktów odzwierzęcych, jak mleko, sery czy miód), oraz ryby.

Dieta pudełkowa wegetariańska + ryby dostarcza wszystkie niezbędne składniki odżywcze, minerały i witaminy. Aby jednak zapewnić pełnowartościowe, obfite w białko posiłki, uzupełniliśmy je o produkty nabiałowe, jaja, ryby oraz strączki. Dzięki temu zarówno osoby aktywne, jak i te, chcące zgubić parę kilogramów, mogą cieszyć się dietą w opcji wegetariańskiej + ryby.

od 72 zł dziennie

W zależności od długości zamówienia udzielane są rabaty do 10%, więcej informacji w zakładce Cennik

ŚNIADANIE
Muffiny jajeczne

II ŚNIADANIE
Sałatka z ciecierzycy

OBIAD
Pieczony łosoś z kaszą gryczaną, borkułem i gotowanym jajkiem

PODWIECZOREK
Potrawka buraczana na makaronie ryżowym

KOLACJA
Ciasto kalafiorowo brokułowe

Dla kogo?

Stworzona została dla osób, które z pobudek etycznych lub zdrowotnych wykluczają ze swojego jadłospisu mięso. Coraz częstszym powodem odstawienia mięsa z jadłospisu jest znaczne obniżenie się jakości dostępnych produktów, które są faszerowane antybiotykami i konserwantami. Wegetariańska dieta pudełkowa to optymalne rozwiązanie dla osób, które chcą się zdrowo i smacznie odżywiać oraz zależy im na osiągnięciu zgrabnej i smukłej sylwetki. Każdy catering dietetyczny wegetariański jest indywidualnie dopasowany względem kaloryczności do trybu życia i aktywności fizycznej, zatem jest dedykowany zarówno sportowcom, jak i osobom, które nie trenują.

Podział makro składników

(+-5%): B-30%, T-20%, W-50%

Z jakich posiłków składa się dieta?

Dieta zbilansowana jest na 5 posiłków. Kaloryczność wszystkich posiłków jest mniej więcej taka sama. Przede wszystkim staraliśmy się, żeby poziom węglowodanów przez cały dzień był równy, dzięki czemu nie mamy tak zwanych pików insulinowych, przez co trzustka pracuje przez cały dzień stabilnie. Skoki insulinowe powodują niepokojące objawy, takie jak: zawroty i bóle głowy, zaburzenia koncentracji, rozdrażnienie, nadmierne pocenie się itd. Komponując odpowiednio zbilansowaną dietę roślinną, zawsze należy pamiętać o równomiernym rozmieszczaniu węglowodanów w menu, inaczej może się to niekorzystnie odbić na zdrowiu i samopoczuciu.

Zamów swój
zestaw próbny
w Kuźni Zdrowia

W formie pierwszego zamówienia przysługuje zestaw próbny
– dostępny w każdym z 10 wariantów diety.

  • już od 27 złotych
Do góry