Dieta ketogeniczna pudełkowa | Catering ketogeniczny nr 1️⃣

1500-3000 kcal

Poprzez wieloletnie doświadczenie z dietami tłuszczowymi, oraz wiedzę jaką posiadamy po odbyciu kilku specjalistycznych szkoleń, stworzyliśmy perfekcyjnie dopracowaną i urozmaiconą dietę ketogeniczną.

Dieta ketogeniczna to jedna z odmian diety białkowo-tłuszczowej, najbardziej rygorystyczna, lecz jednocześnie najbardziej skuteczna w walce ze zbędną tkanką tłuszczową, oraz różnymi schorzeniami (choroby neurologiczne, problemy z glikemią, a nawet tarczycą). Zakłada ona bowiem redukcje węglowodanów do minimum ( nie przekraczamy 30g) i spożywanie dużych ilości dobrych jakościowo tłuszczów ( ponad 70% kaloryczności diety), zarówno jedno jak i wielonienasyconych, oraz nasyconych.

od 79 zł dziennie

W zależności od długości zamówienia udzielane są rabaty do 10%, więcej informacji w zakładce Cennik

ŚNIADANIE
Paprykarz z keto bułeczką

OBIAD
Szaszłyk z karkówki podany z ogórkiem kiszonym

KOLACJA
Fasolka szparagowa zapiekana w parmezanie i boczku

Dla kogo?

Z pewnością jest to odpowiednia forma odżywiania dla osób, które pragną poczuć się lekko, być pełne energii oraz mieć dobre samopoczucie. Jeśli zależy Ci na utracie zbędnych kilogramów, to w czasie trwania ketozy, proces ten odbywa się niezwykle dynamicznie.

Dieta ketogeniczna jest przeznaczona dla osób, które w stosunkowo krótkim okresie czasu ( 4 tygodnie – minimalny okres stosowania diety), chcą zredukować możliwie maksymalnie masę ciała.
Dieta ketogeniczna – tłuszczowa to zdrowie w czystej formie!

Jeśli zdecydujesz się na catering dietetyczny, wiedz, że dieta ketogeniczna:
– świetnie nadaje się w okresie redukcyjnym dla osób z tendencją do magazynowania tłuszczu,
– zaleca się osobom cierpiącym na insulinooporność, cukrzyce typu II, oraz choroby neurologiczne
– zaleca się osobom, które mają nadmiar tkanki tłuszczowej (nadwagę, otyłość)
– nie stosuje się u osób z chorobą wątroby, serca, woreczka żółciowego (lub jego braku) i innymi poważnymi schorzeniami.
– może być stałym sposobem odżywiania. Nie jest to dieta, która ma zalecane ograniczenia w czasie stosowania.

Zastanawiasz się, czy dieta ketogeniczna jest dla Ciebie? Zamów catering, a szybko się o tym przekonasz!

Ketogeniczna dieta pudełkowa

Wprowadzenie organizmu w stan ketozy dla osoby bez odpowiedniej wiedzy może okazać się procesem niezwykle trudnym. Liczenie kalorii, stosunku tłuszczów, białka i węglowodanów mogą niestety przerosnąć nawet najbardziej zaangażowane osoby. Dlatego też dieta pudełkowa ketogeniczna jest niezwykle korzystnym rozwiązaniem! Masz pewność, że została ona skomponowana przez profesjonalnych dietetyków. Dzięki temu będzie ona skuteczna i smaczna, a jednocześnie zaoszczędzisz mnóstwo czasu, który marnowałbyś na przygotowywanie posiłków.

Z racji wielu restrykcji, jakie pojawiają się w tym sposobie odżywiania, jak konieczności utrzymywania odpowiednich proporcji makroskładników, warto zaufać profesjonalistom, którzy skomponują optymalną ketogeniczną dietę pudełkową. Dzięki temu masz pewność, że Twój organizm przejdzie w stan tzw. „ketozy”, czyli procesu rozpadania się tłuszczy. Przy tradycyjnym odżywianiu pobiera on energię z glukozy (cukrów), natomiast w ketozie jest ona czerpana z nagromadzonego w tkankach tłuszczu, czego efektem jest szybka utrata zbędnych kilogramów.

Podczas stosowania diety nie można dostarczyć organizmowi dodatkowo żadnych węglowodanów, czyli np. nie można posłodzić herbaty czy kawy, zjeść ciasteczka czy batonika itp. !!!

Celem diety jest nauczenie organizmu korzystania z kwasów tłuszczowych, jako głównego źródła energetycznego, ustabilizowania poziomu insuliny i zredukowania zapasowej tkanki tłuszczowej w naszym organizmie, poprzez jej rozpad i wytworzenie ciał ketonowych – źródła energii dla naszego organizmu..

Z jakich posiłków składa się dieta?

Dieta składa się z trzech odpowiednio dobranych parametrami posiłków. Tylko jeden z posiłków jest „typowo mięsny”.

Podział makro składników

(+-5%): B-ok. 20%, T-min 70%, W-max 30g

Zamów swój
zestaw próbny
w Kuźni Zdrowia

W formie pierwszego zamówienia przysługuje zestaw próbny
– dostępny w każdym z 10 wariantów diety.

  • już od 27 złotych
Do góry