Dieta Indywidualna pudełkowa | Catering indywidualny nr 1️⃣

1000-3500 kcal

To dieta, która jest dopasowana do potrzeb naszych Klientów. Żyjemy w czasach, kiedy wiele schorzeń wynika z racji nieprawidłowego odżywiania, alergii pokarmowych czy też nietolerancji na konkretne produkty. Dlatego też jesteśmy otwarci na dostosowanie w pełni indywidualnego programu żywieniowego, który spełni oczekiwania osób, które nie mogą jeść tradycyjnie przygotowanych potraw.

Cenę i akceptację diety indywidualnej ustalamy telefonicznie lub mailowo w zależności od jednostki chorobowej, ilości wykluczonych produktów i innych wytycznych.

tel. 884 87 87 89

mail: biuro@kuzniazdrowia.pl

od 100 zł dziennie

Dla kogo?

Masz problemy ze zdrowiem?
Przygotowujesz się do zawodów i musisz pilnować ściśle ustalonych makroskładników ?
A może masz długą listę wykluczeń i nietolerancji pokarmowych?
Oczekujesz specjalnie dobranego menu?

Wychodząc naprzeciw najbardziej wymagającym klientom, wprowadziliśmy możliwość zakupienia diety indywidualnej.

Niezależnie czy Twoim celem jest osiągnięcie smuklejszej sylwetki, poprawa ogólnego stanu zdrowia czy osiągnięcie konkretnych parametrów (fizycznych, czy też odnoszących się do badań medycznych) dieta pudełkowa indywidualna jest dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Dzięki temu będziesz mieć 100% pewność, że jesz zgodnie z zaleceniami i wytycznymi.

Możesz również skorzystać z darmowej konsultacji telefonicznej z naszą dietetyk, która dobierze odpowiednią dietę 🙂

Z jakich posiłków składa się dieta?

Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb Klienta. Plan żywieniowy jest w pełni dostosowany do trybu życia, stanu zdrowia, opcjonalnych alergii i nietolerancji, ale również preferencji smakowych i oczekiwanego efektu (np. poprawa wyników badań, zrzucenie tkanki tłuszczowej czy zwiększenie masy mięśniowej). Dieta indywidualna korzystnie wpłynie na Twoje zdrowie, a catering ułatwi Ci życie. Nie marnuj czasu na przygotowywanie posiłków, dopasowywanie produktów czy liczenie kalorii i makroskładników. Jako profesjonalni dietetycy zrobimy to za Ciebie!

Do góry