Dieta Indywidualna pudełkowa | Catering indywidualny nr 1️⃣

1000-3500 kcal

To dieta, która jest dopasowana do potrzeb naszych Klientów. Żyjemy w czasach, kiedy wiele schorzeń wynika z racji nieprawidłowego odżywiania, alergii pokarmowych czy też nietolerancji na konkretne produkty. Dlatego też jesteśmy otwarci na dostosowanie w pełni indywidualnego programu żywieniowego, który spełni oczekiwania osób, które nie mogą jeść tradycyjnie przygotowanych potraw.

Jeśli musisz przejść na restrykcyjną dietę indywidualną, catering znacząco ułatwi Ci życie. Codziennie dowieziemy Ci posiłki na cały dzień, które są całkowicie dostosowane do Twoich potrzeb i przygotujemy je specjalnie dla Ciebie. Niektórzy nasi Klienci po otrzymaniu diagnozy od lekarza lub planu żywieniowego od dietetyka, muszą przejść na zupełnie nowy dla nich jadłospis, odmienny od tego, który znali dotychczas. Niektórzy ciężko przyjmują te zmiany i nie najlepiej radzą sobie w tej sytuacji. Jak zmienić z dnia na dzień wszystkie przyzwyczajenia żywieniowe? W pierwszej fazie warto zdecydować się na catering, który z jednej strony pozwala przywyknąć do nowych smaków i potraw, a z drugiej strony inspiruje do samodzielnego przygotowywania ich w przyszłości.

To dieta, którą komponujemy ze szczególną uwagą, ponieważ zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest, żeby żaden alergen lub też niechciany produkt nie znalazł się w Twoim posiłku. Z naszym cateringiem możesz być pewien, że zjesz zdrowo, smacznie, ale również bezpiecznie.

od 100 zł dziennie

W zależności od długości zamówienia udzielane są rabaty do 10%, więcej informacji w zakładce Cennik

Dla kogo?

Masz problemy ze zdrowiem, cierpisz na chorobę autoimmunologiczną, musisz zastosować protokół AI?
Przygotowujesz się do zawodów i musisz pilnować ściśle ustawionych makroskładników ?
A może masz długą listę wykluczeń i nietolerancji pokarmowych?
Oczekujesz specjalnie dobranego menu?

Wychodząc naprzeciw najbardziej wymagającym klientom, wprowadzamy możliwość zakupienia diety indywidualnej.
Ugotujemy i przyrządzimy dania wedle zaleceń i wymagań, np. z planu żywieniowego zleconego przez dietetyka, czy lekarza.
Ustawimy wedle życzenia ilość i kolejność posiłków, sposób obróbki termicznej, gramaturę porcji, kaloryczność i rozłożenie makroskładników, oraz rodzaj składników.
Niech to będzie Twoja indywidualnie dobrana dieta!

Niezależnie czy Twoim celem jest osiągnięcie smuklejszej sylwetki, poprawa ogólnego stanu zdrowia czy osiągnięcie konkretnych parametrów (fizycznych, czy też odnoszących się do badań medycznych) dieta pudełkowa indywidualna jest dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Dzięki temu będziesz mieć 100% pewność, że jesz zgodnie z zaleceniami i wytycznymi.

Z jakich posiłków składa się dieta?

Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb Klienta. Plan żywieniowy jest w pełni dostosowany do trybu życia, stanu zdrowia, opcjonalnych alergii i nietolerancji, ale również preferencji smakowych i oczekiwanego efektu (np. poprawa wyników badań, zrzucenie tkanki tłuszczowej czy zwiększenie masy mięśniowej). Dieta indywidualna korzystnie wpłynie na Twoje zdrowie, a catering ułatwi Ci życie. Nie marnuj czasu na przygotowywanie posiłków, dopasowywanie produktów czy liczenie kalorii i makroskładników. Jako profesjonalni dietetycy zrobimy to za Ciebie!

Zamów swój
zestaw próbny
w Kuźni Zdrowia

W formie pierwszego zamówienia przysługuje zestaw próbny
– dostępny w każdym z 10 wariantów diety.

  • już od 27 złotych
Do góry