Dieta Paleo Catering dietetyczny nr 1️⃣ Dieta pudełkowa Paleo

1500-3000 kcal

To dieta naszych praprzodków, która zakłada równowagę pomiędzy spożyciem produktów zwierzęcych i roślinnych. To zbiór zasad dotyczących odżywiania pochodzący z paleolitu. Był to czas, gdy ludzie nie hodowali zwierząt, nie uprawiali zbóż, nie pozyskiwali cukru, a ich jadłospis opierał się o spożywanie białek pochodzenia zwierzęcego oraz niskoskrobiowych surowych warzyw i owoców. Założeniem współczesnej wersji diety paleo jest przede wszystkim odstawienie pokarmów, których nie spożywano w tamtej epoce, czyli: tłuszczów trans, żywności przetworzonej, olejów roślinnych, pieczywa itp. To sposób przygotowywania jedzenia, który nie naśladuje jednak całkowicie sposobu odżywiania naszych przodków. To eliminacja pokarmów, których oni nie spożywali.

Dieta pudełkowa paleo składa się z posiłków niezawierających produkty glutenowe, nabiałowe, nasiona roślin strączkowych (zawierają substancje antyodżywcze jak np. lektyny).
Spożywa się jedynie naturalne pożywienie, a menu składa się z czystych, nieprzetworzonych, wysokiej jakości produktów. Opiera się głównie na mięsie, warzywach i owocach. Dieta paleo to również ryby, owoce morza, orzechy i grzyby. W trakcie korzystania z cateringu nie trzeba rezygnować z kawy i herbaty.

od 83 zł dziennie

W zależności od długości zamówienia udzielane są rabaty do 10%, więcej informacji w zakładce Cennik

ŚNIADANIE
Gotowane jajka w sosie tatarskim z keto chlebkiem i warzywami

OBIAD
Łosoś pieczony w sezamie z bukietem warzyw na parze

PODWIECZOREK
Koktajl pomarańczowo-cynamonowy

KOLACJA
Pieczeń z indyka w sosie własnym , surówka z marchewki

Dla kogo?

Dedykowana osobom, które lubią jeść mięso, warzywa i owoce oraz są w stanie zrezygnować z części popularnych produktów, takich jak: nabiał, cukier, zboża i rośliny strączkowe, żywność przetworzona. Nie masz czasu na gotowanie? Catering rozwiąże Twój problem! Dieta Paleo jest skierowana do osób, które chcą się zdrowo odżywiać, chcą schudnąć oraz cierpią na nietolerancje pokarmowe, alergie czy insulinooporność lub cukrzycę.

Podział makro składników

(+-5%): B-30%, T-50%, W-20%

Z jakich posiłków składa się dieta?

Dieta ta składa się z czterech posiłków. Dwa z nich to posiłki białkowo-tłuszczowe, dwa pozostałe są oparte na warzywach. Polecamy dodatkowo pomiędzy posiłkami spożyć owoc sezonowy.

Kaloryczność Cena
1500 kcal 83 zł
1750 kcal 87 zł
2000 kcal 91 zł
2500 kcal 95 zł
3000 kcal 100 zł
3500 kcal 103 zł
4000 kcal 113 zł
Długość zamówienia rabat [%]
min. 14 dni 5% rabatu
min. 21 dni 7% rabatu
więcej niż 28 dni 10% rabatu
Do góry