O nas – Kuźnia Zdrowia

Catering

Catering dietetyczny dobrany pod indywidualne
preferencje, zapotrzebowanie, niedobory czy też nietolerancje pokarmowe

Konsultacje

Indywidualne konsultacje dietetyczne wraz z pomiarami masy, składu ciała, oraz analizą wyników badań. Dzięki temu jesteśmy w stanie bardzo trafnie dopasować jeden z naszych systemów żywieniowych

Treningi

Treningi personalne, które pomogą w utrzymaniu świetnej kondycji i osiągnięciu zamierzonego celu.

O nas

Wieloletnie doświadczenie w dietetyce i prowadzeniu cateringu zaowocowało stworzeniem miejsca w którym zajmujemy się kompleksową obsługą osób, które chcą podnieść jakość swojego życia, zadbać o zdrowie, sylwetkę i dobre samopoczucie.

Oferujemy:
  • Catering dietetyczny dobrany pod indywidualne preferencje, zapotrzebowanie, niedobory czy też nietolerancje pokarmowe.

Nasz zespół tworzą dietetycy, instruktorzy sportu, trenerzy personalni oraz zawodowi kucharze, są to ludzie z pasją i zaangażowaniem do swojej pracy i zawodu. Poprzez liczne wyjazdy, szkolenia i artykuły naukowe staramy się cały czas rozwijać i podnosić poziom wiedzy, aby sprostać wymaganiom naszych Klientów i pomóc rozwiązywać ich problemy.

Opieramy się o zasady zdrowego stylu życia, które mogą pomóc zrzucić zbędne kilogramy lub uporać się z trapiącą dolegliwością lub chorobą. Dążymy do wyrównania poziomu minerałów, uzupełnienia niedoborów witamin oraz wprowadzenia indywidualnego planu żywieniowego, który wspomoże pracę narządów (jelit, trzustki, serca, żołądka czy nerek).

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą. W razie pytań zachęcamy do kontaktu. Nasi pracownicy służą pomocą w doborze odpowiedniego planu działania.

Jacek Owczarz

trener

Witajcie!
Jestem Jacek Owczarz – człowiek, którego życie to nieustająca podróż po świecie sportu i aktywności fizycznej. Zacznijmy od samego początku, od mojej fascynacji piłką nożną w dziecięcych latach, dokładniej mówiąc w okolicach 1999 roku. Byłem częścią klubu REKORD w Bielsku-Białej, gdzie kształtowałem swoje umiejętności i pasję do sportu.

Mój rozwój posunął się o krok dalej, gdy postanowiłem pójść do szkoły sportowej. To tam zdobywałem wiedzę nie tylko teoretyczną, ale przede wszystkim praktyczną, rozwijając umiejętności, które przydały mi się przez wiele lat. Po ukończeniu szkoły postawiłem sobie nowe wyzwanie i zainteresowałem się sportami walki w formule K1 i MMA. Byłem gotów na rywalizację i stoczyłem dwie zawodowe walki, obie zakończone przed czasem, co było moim osobistym sukcesem.

Z czasem jednak nadszedł moment na kolejny etap mojej sportowej podróży. W 2018 roku postanowiłem zmienić dyscyplinę i skierować swoje kroki w stronę crossfitu. W tej dziedzinie również odnosiłem sukcesy, rywalizując z najlepszymi zawodnikami w kraju. Każdy trening był dla mnie wyzwaniem, a każdy sukces przynosił satysfakcję i dodatkową motywację.
Życie sportowca to jednak nie tylko zwycięstwa, ale i wyzwania. Po doznanej kontuzji zacząłem rozglądać się za nowym obszarem, który pozwoli mi nadal rozwijać się fizycznie. Znalazłem go w kulturystyce – sporcie równie trudnym, ale znacznie mniej inwazyjnym dla organizmu.

W mojej drodze sportowej zawsze była jedna stała – psychika i dążenie do celu. To one decydowały o sukcesach i porażkach. Zrozumiałem, że aby być dobrym sportowcem, trzeba być silnym nie tylko fizycznie, ale przede wszystkim psychicznie. To podejście przeniosłem także do mojej pracy jako trener personalny.
Jako trener personalny uwielbiam pomagać ludziom w mierzeniu się z ich słabościami i dążeniu do celu. Praca ze mną to nie tylko zestaw ćwiczeń, to także wsparcie psychologiczne, motywacja i przekonanie, że każdy może osiągnąć swoje cele. W mojej filozofii sportowej kluczowe są determinacja, systematyczność i pozytywne podejście do wysiłku.

Jeśli szukasz trenera, który nie tylko zna się na sporcie, ale również potrafi zmotywować do osiągania najlepszych rezultatów, to trafiłeś we właściwe miejsce. Zapisz się na trening ze mną i razem pokonamy wszelkie trudności na drodze do Twojego celu!

Do zobaczenia na siłowni!
Jacek Owczarz

Jolanta Biela

dietetyk

Cześć

Nazywam się Jolanta Biela i jestem dietetykiem oraz instruktorem fitness. Postanowiłam połączyć przyjemne z pożytecznym i zdecydowałam się podjąć naukę w powyższej dziedzinie.
W 2011 ukończyłam studia magisterskie na kierunku dietetyka na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Następnie zdecydowałam się kontynuować naukę na studiach podyplomowych w następującym zakresie: Żywienie w chorobach wewnętrznych i metabolicznych, Poradnictwo żywieniowe i dietetyczne, Żywienie i wspomaganie dietetyczne w sporcie. Staram się stale aktualizować swoją wiedzę, uczęszczając w licznych kursach specjalistycznych z dziedziny żywienia.

Od kilku lat pracuję w charakterze dietetyka. Zajmuję się konsultacjami żywieniowymi, podczas których nauczam klientów zasad zdrowego stylu życia oraz prawidłowego odżywiania się w zależności od stanu zdrowia i poziomu aktywności fizycznej. Mam doświadczenie, zarówno w bezpośrednim poradnictwie dietetycznym, jak również w prowadzeniu wykładów o tematyce żywieniowej. Układam jadłospisy dostosowane do stanu zdrowia klientów, jak również ich preferencji smakowych.
Współpracuję ze szkołą sportów zimowych, gdzie też dbam o edukację żywieniową młodych sportowców, prowadzę wykłady oraz warsztaty tematyczne. Mam również przyjemność zajmować się prelekcjami dla pacjentów po przebyciu incydentów zawału serca oraz indywidualnymi konsultacjami dietetycznymi w tym zakresie. Przez 2 lata prowadziłam turnusy odchudzające w pensjonacie, gdzie układałam menu dla gości, prowadziłam kwalifikacje do podjęcia kuracji, wywiady lekarsko-żywieniowe, analizę składu ciała oraz zajęcia sportowe.

Jestem osobą energiczną, ambitną, która pragnie stale się rozwijać i doszkalać, zdobywać nowe wiadomości i doświadczenia. Cechuje mnie pracowitość, zdolność do poświęcania się powierzonym mi zadaniom oraz upór w dążeniu do celu. Swoją pracę zawsze staram się wykonywać w sposób profesjonalny i rzetelny. Moją domeną jest ponadto pozytywne nastawienie do klientów, których traktuję z należytym szacunkiem oraz kulturą osobistą.
Swoich klientów staram się zarażać zdrowymi nawykami żywieniowymi i uświadamiać, że dieta nie powinna być tożsama z wyrzeczeniami, za to może być smaczna, prosta w przygotowaniu i sycąca. Spory nacisk kładę na włączanie warzyw i owoców do każdego posiłku, aby stały się one nieodzownym elementem na naszych talerzach.

Pamiętajmy o tym, że dieta oraz aktywność fizyczna wpływają bezpośrednio na stan naszego zdrowia, samopoczucie i codzienne funkcjonowanie. Dlatego warto zadbać o siebie i pozwolić sobie na naukę trwałych zmian stylu życia, który pokochamy i nie będziemy już chcieli powracać do przeszłości.

CERTYFIKATY

Do góry