O nas – Kuźnia Zdrowia

Catering

Catering dietetyczny dobrany pod indywidualne
preferencje, zapotrzebowanie, niedobory czy też nietolerancje pokarmowe

Konsultacje

Indywidualne konsultacje dietetyczne wraz z pomiarami masy, składu ciała, oraz analizą wyników badań. Dzięki temu jesteśmy w stanie bardzo trafnie dopasować jeden z naszych systemów żywieniowych

Treningi

Treningi personalne, które pomogą w utrzymaniu świetnej kondycji i osiągnięciu zamierzonego celu.

O nas

Wieloletnie doświadczenie w dietetyce i prowadzeniu cateringu zaowocowało stworzeniem miejsca w którym zajmujemy się kompleksową obsługą osób, które chcą podnieść jakość swojego życia, zadbać o zdrowie, sylwetkę i dobre samopoczucie.

Oferujemy:
  • Catering dietetyczny dobrany pod indywidualne preferencje, zapotrzebowanie, niedobory czy też nietolerancje pokarmowe.
  • Indywidualne konsultacje dietetyczne wraz z pomiarami masy oraz składu ciała
  • Treningi personalne, które pomogą w utrzymaniu świetnej kondycji i osiągnięciu zamierzonego celu

Nasz zespół tworzą dietetycy, instruktorzy sportu, trenerzy personalni oraz zawodowi kucharze, są to ludzie z pasją i zaangażowaniem do swojej pracy i zawodu. Poprzez liczne wyjazdy, szkolenia i artykuły naukowe staramy się cały czas rozwijać i podnosić poziom wiedzy, aby sprostać wymaganiom naszych Klientów i pomóc rozwiązywać ich problemy.

Opieramy się o zasady zdrowego stylu życia, które mogą pomóc zrzucić zbędne kilogramy lub uporać się z trapiącą dolegliwością lub chorobą. Dążymy do wyrównania poziomu minerałów, uzupełnienia niedoborów witamin oraz wprowadzenia indywidualnego planu żywieniowego, który wspomoże pracę narządów (jelit, trzustki, serca, żołądka czy nerek).

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą. W razie pytań zachęcamy do kontaktu. Nasi pracownicy służą pomocą w doborze odpowiedniego planu działania.

Wojtek

Jestem właścicielem cateringu Kuźnia Zdrowia, dietetykiem, instruktorem sportu specjalizującym się w kulturystyce oraz zawodnikiem sportów sylwetkowych. Moja przygoda z „ciężarkami” zaczęła się w szkole podstawowej, kiedy znalazłem stare, czterokilogramowe hantle po starszym bracie :). W wieku piętnastu lat zrobiliśmy wraz z kumplami siłownię w piwnicy bloku, w którym mieszkaliśmy. Tam, ambitnie, choć nieudolnie, ćwiczyłem do końca liceum; potem jednak nadszedł czas na studia, pracę i wszystko poszło na bok.

Mimo braku czasu zawsze starałem się uprawiać jakiś sport. W czasach liceum praktycznie każdy z możliwych.

Do poważniejszych treningów wróciłem dopiero w wieku trzydziestu pięciu lat, gdy stwierdziłem, że ten obwisły brzuszek to nie dla mnie i najwyższy czas wziąć się za siebie.

Następnie po zrobieniu kursu instruktora sportu prowadzonego przez Radka Słodkiewicza i Piotra Głuchowskiego, zainteresowałem się dietetyką, co uwieńczyłem dyplomem dietetyka.

W maju 2019 roku zdobyłem tytuł v-ce mistrza Polski w kategorii Masters men’s physique. Był to mój debiut na scenie sportów sylwetkowych. Na pewno jeszcze powrócę na scenę i powalczę o złoto.

Cały czas poszerzam swoją wiedzę, regularnie jeżdżąc na szkolenia, zjazdy, sympozja.

 

Do góry