Catering dietetyczny Kęty nr 1️⃣ Dieta pudełkowa Kęty

Catering dietetyczny Kęty

Przygotowywanie posiłków zajmuje Ci za dużo czasu? Nie masz pomysłu na zdrowe dania, a chcesz osiągnąć swój cel sylwetkowy? A może Twój organizm wymaga specjalistycznej diety i potrzebujesz pomocy? Catering dietetyczny w Kętach od Kuźni Zdrowia spieszy z pomocą! Jesteśmy firmą specjalizującą się w tworzeniu diet indywidualnie dopasowanych do potrzeb Klientów, a także specjalnie opracowanych diet pudełkowych, opierających się o określone zasady żywienia, w tym diety eliminacyjne. W naszych szeregach pracują dietetycy, trenerzy personalni i utalentowani kucharze. Razem tworzymy kolektyw, który dba o to, by wszystkie posiłki były zbilansowane, smaczne i estetycznie podane. Catering dietetyczny w Kętach pomoże Ci osiągnąć Twoje cele – zdrowotne, sylwetkowe, jak i lepiej gospodarować czasem.

Dieta pudełkowa Kęty

Zainteresowanie dietami pod drzwi rośnie – szczególnie, że ich oferta jest imponująca, a menu dietetyczne jest dopasowane do potrzeb i oczekiwań Klientów. Dieta pudełkowa w Kętach to wiele możliwości. Nasi eksperci układają jadłospisy pod konkretne typy diet, dbając o kaloryczność, odpowiednie zbilansowanie mikro- i makroskładników, objętość i smak posiłków. Proponujemy diety klasyczne – Standardową i Light o różnej kaloryczności (od 1000 do 3500 kcal), Wegetariańską (z rybami lub bez), a także diety eliminacyjne: Bez Laktozy oraz Bez Glutenu. Dieta pudełkowa w miejscowości Kęty to również diety specjalistyczne, bazujące na określonym stylu odżywiania. Kuźnia Zdrowia ma w swojej ofercie diety: Paleo, Samuraj czy Ketogeniczną. Komponujemy również diety indywidualne, z uwzględnieniem preferencji, wyników badań czy stylu życia. Proponujemy także dietę pudełkową dla dzieci Kid’s Smile oraz dietę lunchową Fit Office.

Kuźnia Zdrowia – catering dietetyczny Kęty

Wybór cateringu, który spełni nasze oczekiwania, nie zawsze jest łatwy. Decydując się na Kuźnię Zdrowia zyskujesz jednak pewność, że dietetycy i kucharze dbają o to, by wszystkie dania były objętościowe, syte, wygodne w ewentualnym podgrzaniu, estetycznie podane. Do gotowania wykorzystujemy naturalne produkty wysokiej jakości od lokalnych dostawców. Unikamy sztucznych dodatków i konserwantów. Sięgamy po warzywa i owoce sezonowe, zarówno krajowe, jak i z różnych rejonów świata. W naszym menu znajdziesz tradycyjne dania kuchni polskiej, ale również dania inspirowane kuchniami świata. Catering dietetyczny w Kętach to posiłki pozbawione monotonii, sprawiające przyjemność z jedzenia i dostarczające Twojemu organizmowi tego, czego potrzebuje.

Zestaw próbny
już od 27 złotych!

Na blogu

Baza wiedzy

Dieta pudełkowa, a samodzielne przygotowywanie jedzenia

Wiele osób wychodzi z założenia, że samodzielne gotowanie jest tańsze. Jednak z drugiej strony, nie każdy ma na tyle czasu, aby sa … Przeczytaj także Co to jest dieta bezglutenowa? Słodzik – czy jest zdrowy i rzeczywiście można go stosować na dietach odchudzających? Suszone pędy młodego jęczmienia – niezastąpiony dodatek funkcjonalny do owocowo-warzywnych soków

29 grudnia 2023
Baza wiedzy

Suplementacja w dietach wegańskich

Dieta wegańska stanowi nie lada pokusę dla wielu osób. Dzieje się tak poniekąd z tego powodu, że ludzie z większą świadomością pod … Przeczytaj także Insulinooporność a rodzaje spożywanych tłuszczów Dieta pudełkowa – czy warto? Czy dieta na dowóz to dobre rozwiązanie dla aktywnych fizycznie?

29 grudnia 2023
dieta hashimoto sałatka
Baza wiedzy

Dieta dla matki karmiącej

Bycie matką to najpiękniejsza przygoda życia. To właśnie wtedy kobiety odkrywają drzemiące w nich siły. Wzrasta ich poziom odpowie … Przeczytaj także Rola treningów na redukcję tkanki tłuszczowej w procesie odchudzania Jakie orzechy są najzdrowsze? Czy warto liczyć kalorie?

29 grudnia 2023
Do góry