Dieta pudełkowa Paleo

Co to za dieta?

To dieta naszych praprzodków, która zakłada równowagę pomiędzy spożyciem produktów zwierzęcych i roślinnych. To zbiór zasad dotyczących odżywiania pochodzący z paleolitu. Był to czas, gdy ludzie nie hodowali zwierząt, nie uprawiali zbóż, nie pozyskiwali cukru, a ich jadłospis opierał się o spożywanie białek pochodzenia zwierzęcego oraz niskoskrobiowych surowych warzyw i owoców. Założeniem współczesnej wersji diety paleo jest przede wszystkim odstawienie pokarmów, których nie spożywano w tamtej epoce, czyli: tłuszczów trans, żywności przetworzonej, olejów roślinnych, pieczywa itp. To sposób przygotowywania jedzenia, który nie naśladuje jednak całkowicie sposobu odżywiania naszych przodków. To eliminacja pokarmów, których oni nie spożywali.

Dieta pudełkowa paleo składa się z posiłków bez glutenu, nabiału, ograniczająca substancje antyodżywcze jak np. lektyny i kwas fitynowy.
Spożywa się jedynie naturalne pożywienie, a menu składa się z czystych, nieprzetworzonych, wysokiej jakości produktów. Opiera się głównie na mięsie, warzywach i owocach. Dieta paleo to również ryby, owoce morza, orzechy i grzyby. W trakcie korzystania z cateringu nie trzeba rezygnować z kawy i herbaty.

Dla kogo?

Dedykowana osobom, które lubią jeść mięso, warzywa i owoce oraz są w stanie zrezygnować z części popularnych produktów, takich jak: nabiał, cukier, zboża i rośliny strączkowe, żywność przetworzona. To korzystny sposób odżywiania dla osób prowadzących siedzący tryb życia i nieuprawiających sportu. Nie masz czasu na gotowanie? Catering rozwiąże Twój problem! Dieta paleo Jest skierowana do osób, które chcą się zdrowo odżywiać, chcą schudnąć oraz cierpią na nietolerancje pokarmowe, alergie czy insulinooporność lub cukrzycę.
Jest przeznaczona głównie dla osób nieaktywnych fizycznie ( dla osób aktywnych oraz sportowców polecamy dietę samuraja ).

Catering dieta paleo

Jeśli zależy Ci na zdrowym odżywianiu, opartym o najwyższej jakości, naturalne składniki to catering dietetyczny paleo jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Profesjonalni dietetycy każdego dnia skomponują dla Ciebie cztery różnorodne, pełnowartościowe, pyszne posiłki, dzięki którym w krótkim czasie pozbędziesz się zbędnej tkanki tłuszczowej. Jednocześnie oczyścisz organizm i poprawisz swoje samopoczucie. Uważa się, że samodzielne przestrzeganie zasad tego sposobu odżywiania to ciężkie zadanie, ponieważ przygotowywanie jedzenia jest czasochłonne, a niektóre produkty są wyjątkowo trudno dostępne. Jednak jeśli chcesz ułatwić sobie życie, wypróbuj dieta paleo catering — z dostawą pod wskazany adres. Zadbasz tym o swoje zdrowie i wygodę!

Z jakich posiłków składa się Dieta Paleo?

Dieta ta składa się z czterech posiłków. Dwa z nich to posiłki białkowo-tłuszczowe, dwa pozostałe są oparte na warzywach. Polecamy dodatkowo pomiędzy posiłkami spożyć owoc sezonowy.

 

Podział makro składników w diecie(+-5%): B-30%, T-50%, W-20%

Przykładowe menu


ŚNIADANIE
Jajko zapiekane w awokado

OBIAD
Żeberka z pieca, świeże warzywa

PODWIECZOREK
Sałatka z orzechami z czarnym sezamem

KOLACJA
Placki ziemniaczane z duszonym szpinakiem

 

Cennik

Dieta1-13 dni14-20 dni -5%21-27 dni -7%pow. 28dni -10%
1500kcal68zł64,60zł63,24zł61,20zł
2000kcal77zł73,15zł71,61zł69,30zł
2500kcal83zł78,85zł77,19zł74,70zł
3000kcal87zł82,65zł80,91zł78,30zł

Powyższe ceny są cenami jednostkowymi za jeden dzień zamówienia.
W zależności od długości zamówienia udzielane są rabaty do 10%.
Ceny zawierają podatek VAT.
Do ceny każdej zamówionej diety doliczany jest koszt dowozu 7zł.