Catering indywidualny – Wrocław

W zakres oferty przygotowanej przez Kuźnię Zdrowia wchodzi profesjonalny catering indywidualny z dostawą na terenie Wrocławia. Jest on dedykowany wszystkim, którzy potrzebują niestandardowej diety np. z uwagi na chorobę autoimmunologiczną, intensywny wysiłek fizyczny czy przygotowania do zawodów. Sprawdzi się również w przypadku osób zmagających się z alergiami pokarmowymi oraz nietolerancjami na konkretne produkty. W ramach indywidualnego cateringu możesz liczyć na dietę dostosowaną do:

 • własnych potrzeb,
 • zapotrzebowania kalorycznego,
 • konkretnych oczekiwań (np. zrzucenie nadprogramowych kilogramów),
 • stanu zdrowia fizycznego i psychicznego,
 • preferencji smakowych.

Spersonalizowany jadłospis korzystnie wpłynie na Twoje samopoczucie, dostarczy organizmowi wszystkich niezbędnych substancji odżywczych w prawidłowych proporcjach i pozwoli zaoszczędzić cenny czas. Dieta skrojona na miarę to gwarancja programu żywieniowego optymalnie dopasowanego do potrzeb.

Indywidualny catering we Wrocławiu – dla kogo?

Rozpoczynasz przygotowania do zawodów? A może zmagasz się z nietolerancją pokarmową i zastanawiasz się, jakie produkty musisz wykluczyć z jadłospisu? Jeśli tak, z pomocą przyjdzie Ci catering indywidualny opracowany przez Kuźnię Zdrowia. Teraz możesz zamówić go z dostawą do domu lub pracy na terenie Wrocławia. Wystarczy, że pozwolisz nam poznać swoje potrzeby oraz preferencje żywieniowe – my zajmiemy się całą resztą.

Z cateringu indywidualnego mogą skorzystać nie tylko osoby aktywne fizycznie czy sportowcy przygotowujący się do zawodów. Spersonalizowana dieta sprawdzi się w przypadku każdego, kto z różnych względów musi przejść na restrykcyjną dietę. Oznacza to, że taki jadłospis może stanowić idealne rozwiązanie także dla osób chcących poprawić stan swojego zdrowia oraz dla pacjentów zmagających się z takimi schorzeniami, jak np.:

 • cukrzyca,
 • niedoczynność lub nadczynność tarczycy,
 • reumatoidalne zapalenie stawów,
 • nieswoisty stan zapalny jelit,
 • toczeń rumieniowaty,
 • autoimmunologiczne zapalenie wątroby,
 • zapalenie skórno-mięśniowe.

Co otrzymasz w ramach cateringu indywidualnego?

Decydując się na catering indywidualny z Kuźni Zdrowia, zyskujesz gwarancję otrzymania jadłospisu dostosowanego do Twojego zapotrzebowania kalorycznego oraz konkretnego celu. Dzięki takiej diecie zapewnisz organizmowi optymalną regenerację, a także zwiększysz efekty treningowe. Nasi dietetycy przygotują dla Ciebie program żywieniowy, dzięki któremu wyrzeźbisz sylwetkę, zredukujesz zbędną tkankę tłuszczową oraz wyeliminujesz uciążliwe objawy nietolerancji pokarmowej. Taką dietę komponujemy ze szczególną uwagą i starannością, dzięki czemu masz pewność, że jesz smacznie, zdrowo i nie szkodzisz swojemu organizmowi.

Z proponowanego przez naszą firmę cateringu indywidualnego może skorzystać każdy, kto mieszka lub pracuje na terenie Wrocławia. Po opracowaniu diety będziemy codziennie dowozić Ci posiłki na cały dzień, które będą całkowicie dostosowane do Twoich potrzeb oraz preferencji smakowych.