Catering dietetyczny cennik – Wrocław

Stworzona przez Kuźnię Zdrowia dieta pudełkowa stanowi idealne rozwiązanie dla wszystkich osób oczekujących programu żywieniowego na najwyższym poziomie. Jej cena jest uzależniona od wielu różnorodnych czynników. Największy wpływ na cennik ma rodzaj jadłospisu. W naszej ofercie mamy kilka różnych rodzajów cateringu dietetycznego. W zależności od budżetu, konkretnych oczekiwań oraz zapotrzebowania kalorycznego możesz zdecydować się między innymi na dietę:

  • indywidualną,
  • wegetariańską,
  • bezglutenową,
  • bez laktozy,
  • paleo,
  • ketogeniczną.

W większości programów żywieniowych cena za jeden dzień zamówienia oscyluje w granicach 50 złotych. Niezależnie od tego, na który jadłospis się zdecydujesz, każdego dnia możesz liczyć na świeże, smaczne i zdrowe posiłki z dostawą na terenie Wrocławia. Przyrządzane z najwyższą starannością dania dowieziemy do domu, biura lub w każde inne wyznaczone przez Ciebie miejsce.

Dieta pudełkowa – od czego zależy jej cena?

Od wielu miesięcy pragniesz zdrowo się odżywiać, ale wciąż nie możesz znaleźć czasu na gotowanie i zakupy? Zmagasz się z nietolerancją pokarmową i nie wiesz, które produkty spożywcze wyeliminować z jadłospisu? A może jesteś sportowcem i interesuje Cię wysokobiałkowa dieta pudełkowa w rozsądnej cenie? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco przynajmniej na jedno z powyższych pytań, jesteś we właściwym miejscu! Nasz catering dietetyczny stanowi idealne rozwiązanie w sytuacji, kiedy chcesz jeść zdrowo, smacznie i różnorodnie, nie rujnując przy tym domowego budżetu.

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom klientów, w ofercie mamy diety pudełkowe o zróżnicowanej cenie. Jeśli szukasz jadłospisu niskotłuszczowego, którego podstawą będą węglowodany oraz białka, możesz zdecydować się na dietę standard. Jeżeli natomiast chcesz wykluczyć z codziennego żywienia produkty mięsne, możesz wybrać wegetariański program żywieniowy. Szczegółowy cennik każdej stworzonej przez nas propozycji żywieniowej możesz znaleźć bezpośrednio na podstronie danej diety.

Catering dietetyczny – dlaczego warto w niego zainwestować?

Decydując się na catering dietetyczny z Kuźni Zdrowia, możesz liczyć przede wszystkim na codzienną dostawę świeżych i odpowiednio zbilansowanych posiłków na terenie Wrocławia. To, co jeszcze nas wyróżnia, to atrakcyjny cennik oraz dodatkowe upusty w zależności od długości zamówienia wynoszące nawet do -10%.

Jeśli wciąż zastanawiasz się, czy warto skorzystać z cateringu dietetycznego, nasza odpowiedź brzmi: tak! Dostosowany do Twoich potrzeb program żywieniowy nie tylko pozwoli Ci się zdrowo odżywiać. To także gwarancja osiągnięcia zamierzonych efektów takich jak np. wyrzeźbienie sylwetki czy zrzucenie zbędnej tkanki tłuszczowej. Umiejętnie dobrana dieta pudełkowa to także ogromna oszczędność czasu. Decydując się na współpracę z Kuźnią Zdrowia, każdego dnia znajdziesz pod drzwiami apetyczne i różnorodne posiłki w przystępnej cenie. Bez gotowania, poszukiwania przepisów, robienia zakupów – nasi specjaliści zajmą się wszystkim za Ciebie!