Porady żywieniowe Rybnik – Kuźnia Zdrowia
Porady żywieniowe Rybnik

W czasach, gdy w sklepach można dostać praktycznie wszystko, nawet najbardziej egzotyczne przyprawy, gotowe dania, tropikalne owoce, a internet wprost zalewa nas przepisami na superzdrowe, niskokaloryczne i smaczne posiłki, czasem sami już nie wiemy co jeść. W obliczu tak ogromnego wyboru, nierzadko dopada nas zupełna dezorientacja. Szczególnie, gdy zdarzyło nam się spróbować w swoim życiu nie jednej „diety-cud”, po której niestety mieliśmy efekt jo-jo, mamy coraz większe wątpliwości. Co gorsze, to powoduje ogólne zniechęcenie. Przede wszystkim więc, musimy zdać sobie sprawę, że każdy jest inny i u każdego co innego się sprawdza. Dlatego zanim podejmiemy jakąkolwiek próbę przejścia na dietę, a tym bardziej po kilku nieudanych podejściach, powinniśmy zasięgnąć porad żywieniowych u specjalisty, który rzeczywiście zna się na rzeczy. Osób takich nie brakuje dziś nie tylko w dużych miastach typu Katowice, ale i tych nieco mniejszych, jak Rybnik.

Porady żywieniowe – czy warto?

Bez wątpienia, od jakiegoś już czasu panuje moda na zdrowy styl życia i bycie fit. Stąd też, może się wydawać, że porady żywieniowe to kolejny wymysł tych, którzy nakręcają współczesne trendy kosztem naszego portfela. Jednak nie tym razem. Sprawę tę należy potraktować poważnie, gdyż tu chodzi o nasze zdrowie i samopoczucie. A jak wiadomo, zdrowie nie ma ceny. Stąd też jeśli nie chcemy wyrządzić sobie krzywdy i mieć pewność, że codzienny jadłospis dostarczy nam niezbędnych ilości witamin oraz mikro- i makroelementów, powinniśmy wybrać się na porady żywieniowe. W ramach takich konsultacji dietetyk nie tylko sprawdzi parametry składu ciała i poziom tkanki tłuszczowej oraz oceni stan naszego zdrowia, ale również po uwzględnieniu naszych sugestii, postara się wybrać idealną dla nas dietę lub ułożyć indywidualny jadłospis.

Porady żywieniowe Rybnik, czyli konsultacje dietetyczne według Kuźni Zdrowia

Kuźnia Zdrowia to catering dietetyczny, treningi personalne oraz porady żywieniowe w jednym. A wszystko to z myślą przede wszystkim o mieszkańcach takich miast, jak Rybnik właśnie. Tu, z pomocą wykwalifikowanego specjalisty, idealną dla siebie dietę odkryją nie tylko osoby dążące do redukcji tkanki tłuszczowej i sportowcy, ale również Ci, którzy borykają się z chorobami nerek, chorobami autoimmunologicznymi, dolegliwościami wątrobowymi, problemami związanymi z jelitami czy gospodarką cukrową, a nawet kobiety przygotowujące się do ciąży i macierzyństwa.

Do góry