| Rejestracja
Koszyk
0szt.,
0,00
PLN
+48 502 540 051

Numis Med

NUMIS med UREA 5 % Żel do mycia ciała 200ml

NUMIS med UREA 5 % Żel do mycia ciała delikatnie oczyszcza skórę wrażliwą, suchą, bardzo suchą i atopową. Jest preparatem uzupełniającym w leczeniu objawów łuszczycy, cukrzycy i świądu.
NUMIS med Urea 10% Balsam do rąk 75 ml

NUMIS med Urea 10% Balsam do rąk został opracowany specjalnie do pielęgnacji bardzo suchej i zniszczonej skóry rąk, ze skłonnością do atopii. Dermokosmetyk jest preparatem wspomagającym w leczeniu objawów wywołanych przez łuszczycę, cukrzycę i świąd.
NUMIS med UREA 5 % Balsam do ciała 300 ml

NUMIS med UREA 5 % Balsam do ciała intensywnie pielęgnuje skórę wrażliwą, suchą, bardzo suchą i atopową. Jest preparatem uzupełniającym w leczeniu objawów łuszczycy, cukrzycy i świądu.
NUMIS med UREA 5 % Szampon 200ml

NUMIS med UREA 5 % Szampon służy do delikatnego oczyszczania włosów i skóry głowy. Przeznaczony do bardzo suchej, swędzącej skóry głowy.
NUMIS med UREA 10 % Mleczko do ciała 300 ml

NUMIS med UREA 10 % Mleczko do ciała intensywnie pielęgnuje skórę wrażliwą, suchą, bardzo suchą i atopową. Jest preparatem uzupełniającym w leczeniu objawów łuszczycy, cukrzycy i świądu.

12,92 PLN

NUMIS med UREA 10 % Balsam do stóp 100 ml

NUMIS med UREA 10 % Balsam do stóp intensywnie pielęgnuje skórę stóp. Odpowiedni dla skóry wrażliwej, suchej, bardzo suchej i atopowej. Jest preparatem uzupełniającym w leczeniu łuszczycy i tzw. stopy cukrzycowej.
NUMIS med pH 5,5  Balsam do ciała 250 ml

NUMIS med pH 5,5 Balsam do ciała nawilża i łagodzi skórę wrażliwą, suchą, bardzo suchą i atopową. Wyjątkowa łagodność potwierdzona dermatologicznie.
NUMIS med UREA 25 % Maść na popękane pięty 50 ml

NUMIS med UREA 25 % Maść na popękane pięty intensywnie regeneruje skórę pięt. Odpowiedni dla skóry wrażliwej, suchej, bardzo suchej i atopowej. Jest preparatem uzupełniającym w leczeniu łuszczycy i tzw. stopy cukrzycowej.
NUMIS med UREA 5 % Krem na noc 50ml

NUMIS med UREA 5 % Krem na noc został opracowany z myślą o codziennej pielęgnacji skóry bardzo suchej, łuszczącej się, z tendencją do atopii. Jest preparatem uzupełniającym w leczeniu objawów łuszczycy, cukrzycy i świądu. Do stosowania na noc.
Szukaj